O mnie

DSC_5271Jestem adwokatem od 2003 r. Mieszkam w Krakowie i tu zwykle pracuję, ale zdarza mi się jeździć do sądów nawet na drugim końcu Polski. Zajmuję się prawem cywilnym i rodzinnym, tzn. tym, co w prawie lubię najbardziej. Moi klienci, którzy zgłaszają się do mnie z problemami, któych nie prowadzę zawsze mogą liczyć na skierowanie do odpowiedniego specjalisty. 

Zanim zostałam adwokatem, skończyłam szkołę muzyczną (jestem skrzypkiem instrumentalistą), pracowałam w przedszkolu, teatrze (grałam na fortepianie i kieliszkach) oraz sprzedawałam kable na eksport w Krakowskiej Fabryce Kabli (do dzisiaj z sentymentem sprawdzam nadruki na kablach :-)).

Jestem przyzwyczajona do tego, że mam mało czasu, a jak mam go za dużo to … szukam sobie zajęcia. Przez prawie trzy lata byłam wolontariuszem w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia„. Prowadzę też dwa blogi: ten i blog o rozwodzie i separacji.

 

Zapraszam do czytania, komentowania wpisów i zgłaszania propozycji tematów, które Państwa interesują. Nie udzielam tu porad prawnych (w razie chęci skorzystania z mojej pomocy proszę o e-maila – w odpowedzi wycenię usługę), ale niejedno pytanie czytelnika było już „natchnieniem”dla nowego wpisu. Jestem wdzięczna za uwagi i te pochwalne, i te krytyczne.