8
Feb

ADWOKAT NA WALIZKACH – LEPCA II

Wracam na blogi po miesięcznej przerwie. Nareszcie! Prawdę mówiąc nagrałam w poniedziałek filmik, ale ze względu na problemy techniczne na razie pozostało mi pisanie.

Styczeń był dla mnie niezwykle intensywny. Dużo rozpraw poza Krakowem, dużo spraw z konwencji haskiej (uprowadzenia dzieci za granicę). Do tego przygotowywałam się do konferencji LEPCA II w Berlinie. W zeszłym roku zaproponowano mi prowadzenie warsztatów na konferencji z kolegą adw. Marcinem Białeckim z Łodzi. Nie bez obaw podjęłam się wyzwania 🙂 i daliśmy radę!

Konferencja LEPCA II była drugim spotkaniem adwokatów z całego świata zajmujących się sprawami uprowadzeń rodzicielskich. To fantastyczna okazja nie tylko do nawiązania kontaktów międzynarodowych, ale – przede wszystkim – poszerzenia wiedzy i doświadczeń z zakresu objętym konferencją. Nasze warsztaty przebiegły pomyślnie. Mówiłam o prewencji, sposobach zapobiegania uprowadzeniom rodzicielskim. Kolega zajął się omówieniem spraw o zezwolenie przez sąd na wyjazd z dzieckiem na stałe za granicę . Na dowód, że rzeczywiście byłam w Berlinie 🙂 – kilka zdjęć autorstwa Magdaleny Panek z MIKK e.V. – International Mediation Centre for Family Conflict and Child Abduction.

 

Prosto z konferencji uciekłam na kilkudniowy urlop, a teraz biorę się energicznie do pracy.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 12 294 51 05e-mail: a.swaczyna@sws-adwokaci.pl

{ 4 comments… read them below or add one }

Joanna February 8, 2017 at 16:24

gratuluje sukcesow,taka konferencja to duza sprawa 😀 chetnie poczytalabym troche o sprawach z konwencji haskiej, troche mało ich w internecie 😀

Reply

swaczyna February 8, 2017 at 16:37

Bardzo dziękuję. Na pewno nie raz będę jeszcze pisać o konwencji haskiej.

Reply

Katarzyna Pluta February 8, 2017 at 17:32

Pani Mecenas gratuluje wystapienia na konferencji☺

Reply

Kacprzak February 9, 2017 at 13:24

Gratuluję sukcesu! I przy okazji gratuluję takiego zorganizowania sobie czasu, że miała Pani czas na wszystko, łącznie z tak dłużą konferencją. Czasem bardzo trudno jest znaleźć czas, zwłaszcza jeżeli łączy się kilka rzeczy naraz, jak u Pani. Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych konferencjach, bo takie na pewno będą.

Reply

Leave a Comment

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem swaczyna@kancelariaswaczyna.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Previous post:

Next post: