O mnie

Jestem adwokatem od 2003 r. Mieszkam w Krakowie i tu zwykle pracuję, ale zdarza mi się jeździć do sądów nawet na drugim końcu Polski, a czasem – za granicę. Zajmuję się prawem cywilnym i rodzinnym, tzn. tym, co w prawie lubię najbardziej. Moi klienci, którzy zgłaszają się do mnie z problemami, których nie prowadzę zawsze mogą liczyć na skierowanie do odpowiedniego specjalisty. 

Zanim zostałam adwokatem, skończyłam szkołę muzyczną (jestem skrzypkiem instrumentalistą), pracowałam w przedszkolu, teatrze (grałam na fortepianie i na kieliszkach) oraz sprzedawałam kable na eksport w Krakowskiej Fabryce Kabli (do dzisiaj z sentymentem sprawdzam nadruki na kablach :-)).

Jestem przyzwyczajona do tego, że mam mało czasu, a jak mam go za dużo to … szukam sobie zajęcia. Przez prawie trzy lata byłam wolontariuszem w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia“. Jestem członkiem LEPCA (Lawyers in Europe on Parental Child Abduction) oraz MIKK (Internationales Mediationszentrum für Familienkonflikte und Kindesentführung). Prowadzę też dwa blogi: ten i blog o rozwodzie i separacji.

 

Zapraszam do czytania, komentowania wpisów i zgłaszania propozycji tematów, które Cię interesują. Nie udzielam tu porad prawnych – w razie chęci skorzystania z mojej pomocy proszę o e-maila – w odpowedzi wycenię usługę. Niejedno pytanie czytelnika było już “natchnieniem”dla nowego wpisu. Jestem wdzięczna za uwagi i te pochwalne, i te krytyczne.