Kontakt

Agnieszka Swaczyna
Kancelaria Adwokacka

 

ul. Starowiślna 18/5
31-032 Kraków

 

Tel. +48 (12) 422-00-41 Fax +48 (12) 421-47-99

w godz. od 9.00 do 17.00, w piątki – do 15.00

e-mail: swaczyna@kancelariaswaczyna.pl

www: www.kancelariaswaczyna.pl

*****

Jeżeli uważasz, że powinnam opisać jakiś problem na blogu, to skorzystaj z formularza kontaktowego.

Tak, jak lekarz musi zbadać pacjenta, tak prawnik musi porozmawiać z klientem. Właśnie takie jest założenie mojej filozofii – nie udzielam porad za pośrednictwem e-maila. Taka forma kontaktu nie pozwala na swobodną wymianę informacji i nie gwarantuje prawidłowego ustalenia sytaucji, a co za tym idzie: porada mogłaby być obarczona błędem. Nie podejmuję więc tego ryzyka i rozmawiam z klientem przed udzieleniem porady.

Jeżeli chcesz skorzystać z moich usług – napisz. Pozwoli mi to na wycenę mojej pracy i zarezerwowanie czasu przeznaczonego wyłącznie na naszą rozmowę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem swaczyna@kancelariaswaczyna.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

*****

Dojazd do kancelarii:

*****