4
Gru

LEXMONITOR – RZETELNA WIEDZA PRAWNA

Rzetelna wiedza w internecie

W internecie można znaleźć wszystko. To cudowne, ale internet ma też swoje wady. Jeżeli nie znasz się na prawie trudno Ci będzie ocenić, czy informacje znalezione w sieci są rzetelne i aktualne (na moich blogach zamieszczona jest data wpisu właśnie dla umożliwienia weryfikacji aktualności wiadomości). Jeżeli ściągnąłeś z internetu wzór pozwu z wnioskiem o pominięcie posiedzenia pojednawczego to ja od razu wiem, że to nieaktualny staroć. Tobie będzie to trudno się zorientować.

Nie będzie niespodzianką, że nie tylko ja prowadzę blogi prawnicze :-). Co więcej nie byłam pierwsza. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że pierwszą (albo jedną z pierwszych) była Katarzyna Przyborowska z blogiem: temidajestkobieta.

Lexmonitor

Zdarza się, że i ja szukam informacji w internecie. Nie znam się przecież na wszystkim. Często szukam na www.lexmonitor.pl To serwis gromadzący wpisy na blogach prawniczych w kolejności ich zamieszczenia. Z boku strony jest jednak pomoc w postaci grup zagadnień i spisów blogów. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem to najłatwiej znaleźć blogi tematyczne właśnie na tej stronie.

To trochę “prywata” bo wpisy na moich blogach też są na lexmonitor :-), ale warto czasem odwiedzić blogi “konkurencji”. Jezeli masz chwilę – zajrzyj. Ja czytam od czasu do czasu:

Na lexmonitor.pl jest zgromadzonych dużo więcej wartościowych informacji. Niestety doba jest za krótka :-).

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 12 294 51 05e-mail: swaczyna@kancelariaswaczyna.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Jolanta Budzowska Grudzień 4, 2018 o 23:26

Dziękuję, Pani Mecenas, za rekomendację mojego bloga! Błędy medyczne to trudny temat, mam nadzieję, że na http://www.pomylkalekarza.pl odpowiadam na najważniejsze pytania, jakie zadają sobie poszkodowani pacjenci i ich najbliżsi.

Odpowiedz

swaczyna Grudzień 5, 2018 o 08:05

Polecam z przyjemnością!

Odpowiedz

Bartosz Styczeń 16, 2019 o 08:19

Super rady , lubię wracać na tego bloga:)

Odpowiedz

prawointernetu.eu Styczeń 30, 2019 o 14:58

Bardzo ciekawe rady i przydatne każdemu kto ma styczność z prawem.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem swaczyna@kancelariaswaczyna.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: