9
wrz

OPÓŹNIENIE NA BLOGU

Nie ma co ukrywać, mam opóźnienie w pisaniu na blogu. To nie to, że nie pamiętam, ale po prostu mam dosyć intensywny czas „około zawodowy”. Weekend spędziłam na pisaniu pilnego pozwu, wczoraj uczestniczyłam w Forum Adopcyjnym organizowanym przez województwo małopolskie i ośrodki adopcyjne, a dzisiaj pierwszy raz w życiu prowadziłam wykład dla aplikantów adwokackich (przyznam, że sprawiło mi to ogromną przyjemność). Jak do tego dodam, że w zeszłym tygodniu przewodniczyłam sądowi dyscyplinarnemu, a w piątek będę brała udział w szkoleniu (jako uczestnik tym razem ;-)), to wyjdzie z tego całkiem intensywny plan. Poza tym oczywiście normalnie pracuję: piszę pisma, chodzę do sądu na rozprawy, a jutro będę jeszcze uczestniczyła w mediacji (jako pełnomocnik).

I to jest to, co lubię w moim zawodzie – nie można się nudzić, każdy dzień jest inny i stawia na drodze nowe wyzwania. Mam do tego to szczęście, że zajmuję się tym, co lubię i co jest moją pasją.

Obiecuję, że za chwilę, jak trochę się wszystko uspokoi (nikt nie jest w stanie przez cały czas żyć na wysokich obrotach), nadrobię zaległości. Dzisiaj chciałam jedynie usprawiedliwić swoje zaniedbanie na blogu.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 12 294 51 05e-mail: swaczyna@kancelariaswaczyna.pl

Kasia 11 września, 2014 o 12:20

Cieszę się, że znów postanowiła Pani pisac nowe notki. Bardzo podobają mi się Pani artykuły 🙂

Poprzedni wpis:

Następny wpis: